Karrier

LEENDŐ SZERVIZTECHNIKUS MUNKATÁRSUNK

JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK

(akár részmunkaidőben is!)

Több, mint 25 éve kezdtük meg működésünket 100%-ban magyar tulajdonú kisvállalkozásként. Új és használt garázsipari gépek, illetve berendezések forgalmazásával,  kereskedelmével és szervizével foglalkozunk. Az eltelt évtizedek alatt stabil, országos lefedettséggel bíró piaci szereplővé nőttük ki magunkat a garázsipari termékek forgalmazásának és szervizének, majd különálló üzletágként a légtechnika területén.

Növekvő megrendeléseinknek köszönhetően csapatbővítés céljából keresünk új munkatársat SZERVIZTECHNIKUSI munkakörbe.

RÉSZLETEK AZ ÁLLÁSLEHETŐSÉGRŐL

A számunkra ideális munkatárs szívesebben dolgozik egy kisvállalkozásnál és szeretné, ha nem csak kifejezetten és kizárólag szerelési munkái volnának, hanem ezekhez kapcsolódóan alkalomadtán más jellegű dolgokat is csinálhat pl. beszélget az ügyfelekkel,  tanácsot vagy ajánlatot ad számukra, azaz a “szerelési-projektre” egy kicsit szélesebb rálátása lehetne.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • garázsipari berendezések üzembe helyezése, telepítése a vevőinknél.
  • szükséges javítások, felújítások, karbantartási munkálatok elvégzése.
  • garanciális javítások elvégzése (van, hogy eleve hozzá érkezik be az igény, a vevő hozzá fordul a problémájával).
  • kereskedelmi tevékenységekkel kapcsolatos részmunkákban is részt vesz, mint pl. a céghez ellátogató vevőknek az általunk forgalmazott termékeink szakszerű bemutatása
  • árurendeléssel és szállításokkal kapcsolatos ügyek intézése. Árukezelés – raktározás, árukiadás és -bevétel, kiszállítás.
  • raktárkészletet követi, felügyeli és ellenőrzi.
  • munkájához kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatok elvégzése (pl. munkalapok vezetése).

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • rendelkezik minimum középfokú (elsősorban műszaki) végzettséggel – pl. mechanikai, autószerelői, géplakatos, műszerész, ált. gépész területen. Tapasztalt munkatársunk betanítja a speciális ismeretekre!
  • rendelkezik műszaki gyakorlati ismeretekkel (hibakeresés, szerelés, javítás, karbantartás).
  • min. alapszintű számítógépes ismeretekkel bír, jó a kommunikációs képessége, szívesen találkozik és beszélget, törődik az ügyfelekkel.
  • szeret önállóan, felelősségteljesen dolgozni.
  • megbízhatóan végzi a munkáját, hajlandó a tudását fejleszteni, és nyitott az új dolgokra.
  • B kategóriás jogosítvány.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • kereskedelmi tapasztalat, targoncavezetői jogosítvány.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Pénzügyileg stabil cégháttér.
  • Családias és segítőkész kisvállalkozói cégkultúra.
  • Önálló munkavégzés lehetősége.
  • Ötletekre, meglátásokra nyitott tulajdonosi szemléletmód és hozzáállás.
  • Szakmai támogató légkör.

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Munkaidő: teljes- VAGY igény szerint részmunkaidő, rugalmas munkaidő 6 órában
  • Munkába állás kezdete: akár azonnal

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Pályázatát a palagyi@garazsipar.hu e-mail címre várjuk,  a tárgy mezőben „Szerviztechnikus”-ként megjelölve.

Köszönjük szépen!